Wyślij e-mail do biura. English version of this page.


O nas:

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze dużych jak i małych firm. Od 1995 roku oferujemy nieprzerwanie nasze usługi wspomagając
działalność wielu firm. Dobrze przemyślane działania i prawie dwudziestoletnie
praktyczne doświadczenie na rynku pozwoliło nam na współpracę z polskimi oraz
zagranicznymi firmami z UE.
Na samym początku zaczynaliśmy jako jednoosobowa działalność gospodarcza i rozwijając się przekształciliśmy ją w 1999 w Spółkę Cywilną. Na przełomie 2011/2012 rozpoczęliśmy kolejne przekształcenia i od początku roku 2012 działamy już jako Sp. z o.o.
Razem z naszym klientem opracowujemy projekt i wdrażamy go w życie, odciążając od spraw które niepotrzebnie absorbują cenny czas. Stała współpraca pozwala na lepsze poznanie partnera, co skraca czas na analizę jego potrzeb. Istnieje wówczas możliwość wprowadzenia preferencyjnych warunków cenowych zmniejszając koszty bez wpływu na jakości wykowywanej usługi.

Dla naszych klientów udostępniamy specjalny dysk sieciowy do wymiany dużych plików. Wejście do e-dysku znajduje się w dolnym pasku na stronie głównej. Aby można było z niego korzystać należy uprzednio uzyskać identyfikator użytkownika oraz hasło. Zalecamy przesyłanie danych w sesji Ftp.


"OSKAR PLUS Sp. z o.o." ul. Kusocinskiego 8/17 , 05-500 Piaseczno.
Biuro czynne pn-pt  9°° - 17°° tel: (22) 397 67 68, (22) 750 14 81, fax: (22) 39 773 39.
 
   | Strona główna | Usługi | Partnerzy | O firmie | Przegladarka |